молитва за ближніх до господа Ісуса Христа > 자유게시판

본문 바로가기
사이드메뉴 열기

자유게시판 HOME

молитва за ближніх до господа Ісуса Христа

페이지 정보

작성자 Donny 댓글 0건 조회 30회 작성일 24-09-05 14:56

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=молитва+за+ближніх+до+господа+Ісуса+Христа
 
 
молитва за ближніх до господа Ісуса Христа [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Суть культу Божого милосердя полягає у християнській довірі до Господа Бога і діяльній любові до ближніх. Господь Ісус вимагає "довір'я від усіх створінь" (Щ. Приспів: Помилуй мене, Боже, помилуй мене. Нині приступив я, грішний і обтяжений провинами, до Тебе, Владики і Бога мого; не смію й глянути на небо, тільки молюся. Молитва до Христа Святого. Всемогучий Боже, котрий терпів на Хресті за всі наші гріхи, будь завжди при мені. Хрест Святого Ісуса Христа, допоможи мені отримати від Тебе. Молитва до Господа нашого Ісуса Христа Тобі, Господи, єдиному благому, незлопам’ятному, ісповідую гріхи мої. Дитя буде старанно вчитися і уникне нещасних випадків. Молитва до Господа Ісуса Христа за дітей своїх, моління про захист і допомогу. Молитва. Прещедрий і Премилосердний Господи, Спасителю наш, Ти просвітив сяйвом Твоїм краї світу і покликав нас до єднання в Церкві Твоїй Святій, обіцяючи насліддя. Боже Великий, Боже Всесильний! Ми грішні діти Твої, в покорі сердець наших приходимо до Тебе і схиляємо голови наші. Отче, прости провини наші, і провини батьків, дідів і прадідів наших – прийми нині, благаємо. Молитва до Господа нашого Ісуса Христа Тобі, Господи, єдиному благому, незлопам’ятному, ісповідую гріхи мої. Молитва до Христа Святого. Молимось за ближніх з апостолом Павлом CREDO.

до чого свербить права стегно у жінки, до чого свербить права ступня у дівчат ревнощі яка карта таро до чого снитися стоматолог і зуби, до чого сниться стоматолог дивиться зуби сумісність знака овна жінка з тельцем чоловіком ім'я міна національність, міна значення як робити пальці під час молитви сонник шукати де пописати що означає коли сниться потяги капучино шоколадна магія булави 4 таро значення так чи ні сонник їсти гороховий якщо сняться білі кошенята маленькі багато розклади для карт таро дзеркало долі гороскоп сумісності я вода як налаштуватися на ворожіння на таро собі сонники тлумачення снів бути вагітною наснилося як біжу від собаки

до чого сняться купити гусака [Читати далі...]



до чого снитися обпектися окропом сон виходити заміж у гарній сукні до чого сниться коли знаходиш золоті прикраси
як дізнатися на яйці чи є в мене порча
який кличе до себе
до чого сняться ноги босі ноги
який рік за гороскопом буде 2021 рік за знаком зодіаку

.
==============================================================

~~~~~ фауна мурманської області ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.